Egészségügyi asszisztens

Szervezeti egység:
Szegedi RVK
Település:
Szeged
Jelentkezési határidő:
2024-04-15

Az Országos Vérellátó Szolgálat Szegedi Regionális Vérellátó Központja

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok:

  • vérkiadás
  • intézeti és kiszállásos vérvételi tevékenység
  • készítmény előállítás

Elvárások:

  • érettségi
  • középfokú egészségügyi végzettség

Előnyt jelent:

  • haematológiai és transzfuziológiai szakasszisztens képesítés

A pályázathoz csatolandó:

  • szakmai önéletrajz
  • részletes végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony, 4 hónap próbaidő
  • Megszakítás nélküli, egyenlőtlen munkarend és/vagy váltott műszak szerinti munkaidő beosztás
  • Illetmény és juttatások: Eszjtv. alapján
  • Jelentkezési határidő: 2024. április 15.
  • Elbírálási határidő: a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül (a pályázat elbírálást követően azonnal betölthető)
  • Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal Frank Anett vezető asszisztensnél lehet, e-mail: frank.anett@ovsz.hu)