Egészségügyi asszisztens

Szervezeti egység:
Debreceni RVK
Település:
Debrecen
Jelentkezési határidő:
2024-05-10

Az Országos Vérellátó Szolgálat Debreceni Regionális Vérellátó Központja

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok:

  • vérgyűjtési és laboratóriumi feladatok ellátása

Elvárások:

  • érettségi és középfokú egészségügyi képesítés

Előnyt jelent:

  • hematológiai / transzfuziológiai / laboratóriumi képesítés
  • egészségügyi számítógépes nyilvántartó programok ismerete

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • Az egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • Illetmény és juttatások: Eszjtv. alapján
  • Jelentkezési határidő: 2024. május 10.
  • Elbírálási határidő: a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül (a munkakör elbírálást követően azonnal betölthető)
  • a pályázatok benyújtása: dr. Bohaty Ilona Mária régióigazgató főorvosnak címezve,
    e-mail: debrecen.titkarsag@ovsz.hu