Országos koordinátor

Szervezeti egység:
Transzplantációs Igazgatóság
Település:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2024-05-03

Az Országos Vérellátó Szolgálat Szervkoordinációs Irodája pályázatot hirdet

ORSZÁGOS KOORDINÁTOR

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • szervdonációval, transzplantációval kapcsolatos országos és nemzetközi szervkivételi riadók szervezése
  • szervkivételeken való részvétel Magyarországon és az Eurotransplant területén
  • a kapcsolódó dokumentációk, adminisztráció kezelése
  • egyéb továbbképzési, és az Iroda működésével összefüggő feladatok ellátása (kapcsolattartás magyar és nemzetközi partnerekkel, Európai Uniós Pályázatokban való részvétel, kongresszusokon való részvétel)

Elvárásaink:

  • egészségügyi főiskolai, elsősorban ápoló, vagy mentőtiszt végzettség
  • középszintű angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó szervező és kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • intenzív/transzplantációs/dialízis osztályon szerzett egészségügyi tapasztalat
  • legalább 2 év betegágy melletti gyakorlat

A pályázathoz csatolandó:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, nyelvismeretet igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Amit kínálunk:

  • folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • részvétel hazai és nemzetközi kongresszusokon, továbbképzéseken