Álláshirdetés - országos koordinátor

2010. január 18.

Az Országos Vérellátó Szolgálat Szervkoordinációs Irodája
(1113 Budapest, Karolina út 19-21.)
országos koordinátor
munkakörre pályázatot hirdet.

Feladatok:

  • szervdonációval, transzplantációval kapcsolatos országos és nemzetközi szervkivételi riadók szervezése,
  • valamint a kapcsolódó dokumentációk, adminisztráció kezelése, és egyéb továbbképzési feladatok ellátása.

Elvárásaink:

  • egészségügyi felsőfokú iskolai végzettség,
  • legalább három év betegágy melletti szakmai tapasztalat,
  • jó szervező és kommunikációs készség, önálló munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • középfokú angol nyelvismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • intenzív/transzplantációs/dialízis osztályon szerzett egészségügyi tapasztalat.

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata,
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről,
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről.

Egyéb információk:

  • közalkalmazotti jogviszony
  • egyenlőtlen munkaidő beosztás
  • a pályázat beadásának határideje: 2010. február 19.
  • a pályázat elbírálásának határideje: a jelentkezési határidőt követő 15 nap
  • az állás betölthető: a pályázati eljárást követően
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • a pályázat benyújtása: postai úton az Intézet címére, Humánpolitikai Osztály részére „országos koordinátor” megjelöléssel

a pályázattal kapcsolatos felvilágosítást Mihály Sándor vezető koordinátor nyújt
(telefon: 06-1-391-4574; e-mail: ).