Jelenlegi hely

  1. Címlap

Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus

Jelentkezési határidő:

2018-02-09

Település:

Budapest

Szervezeti egység:

Donorkivizsgáló laboratórium

Leírás:

Az Országos Vérellátó Szolgálat Donorkivizsgáló Laboratóriuma
Orvosdiagnosztikai  laboratóriumi  analitikus munkatársat keres

Feladatok:
Laboratóriumi feladatok ellátása, vérmintából történő szerológiai vizsgálatok elvégzése automatizált rendszerekkel, eredmények validálása, dokumentáció kezelés.

Elvárások:
orvosdiagnosztikai  laboratóriumi analitikus diploma BSc (ODLA)
felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
laboratóriumban szerzett gyakorlat (legalább egy év)

Egyéb információk:
- folyamatos és/vagy több műszakos munkarendben történő munkavégzés
- a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel
- jelentkezési határidő: 2018.02.09.
- Illetmény és juttatások a Kjt. alapján történő megjegyzés szerint
- jelentkezni részletes önéletrajzzal dr. Mosonyiné Kőszegi Andreánál  laboratórium vezetőnél vagy  Scheirich Gergely laboratórium vezető helyettesnél lehet.
1113, Budapest, Karolina út 19-21