Jelenlegi hely

  1. Címlap

Minőségügyi előadó

Jelentkezési határidő:

2018-01-04

Település:

Budapest

Szervezeti egység:

Minőségbiztosítási osztály

Leírás:

„Az Országos Vérellátó Szolgálat Minőségbiztosítási Osztálya

Minőségbiztosítási előadó

munkakörre pályázatot hirdet.

Feladatok:
vérellátásban működő minőségbizosítási feladatok ellátása: panaszkezelés, hibás, nem megfelelő termékek teljes körű dokumentációja,
hemovigilancia adatok nyilvántartása és nyomon követése
minőségügyi dokumentumok, adatok kezelése.

Feltételek:
legalább főskolai vagy Bsc végzettség,
gyakorlott számítógépes ismeretek,
új ismeretek befogadására való nyitottság,
jó kommunikációs készség,
pontosság, megbízhatóság, kitartás,
büntetlen előélet.

Előnyt jelent:
egészségügyi végzettség (pl. diplomás ápoló)
közegészségügyi – és járványügyi végzettség,
irodai adminisztrációban való jártasság,
tapasztalat gyógyszergyártásban vagy kórházi mikrobiológiai laboratóriumban eltöltött gyakorlat,
angol nyelvismeret,

A pályázathoz csatolandó:
fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével,
motivációs levél,
végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata,
hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal, összefüggésben szükséges kezeléséről,
három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

Egyéb információk:
a közalkalmazotti jogviszony határozatlan időre szól
jelentkezési határidő: 2018. január 4.
elbírálási határidő: a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül
az állás betölthető: a pályázati eljárást követően
illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint

Álláspályázat beküldendő Dr. Baróti-Tóth Klára minőségbiztosítási igazgatónak címre, vagy az OVSz Központ Minőségbiztosítási osztály 1113. Budapest, Karolina út 19-21. postai címre.