Jelenlegi hely

  1. Címlap

Laboratóriumi asszisztens

Jelentkezési határidő:

2018-06-22

Település:

Tatabánya

Szervezeti egység:

Tatabányai TV

Leírás:

 Az Országos Vérellátó Szolgálat Tatabányai Területi Vérellátója

LABORATÓRIUMI asszisztens

munkatársat keres

Feladatok:

  • laboratóriumi feladatok ellátása

  • intézeti és kiszállásos véradásokon való részvétel

Elvárások:

  • érettségi és középfokú egészségügyi/laboratóriumi asszisztensi képesítés

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • laboratóriumban szerzett gyakorlat

  • hematológiai és transzfúziológiai szakasszisztens képesítés

Egyéb információk:

  • folyamatos és/vagy többműszakos munkarendben történő munkavégzés

  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól

  • jelentkezési határidő: 2018. június 22.

  • illetmény és juttatások a Kjt. alapján történő megegyezés szerint

  • jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az Intézet címén (2800 Tatabánya, Semmelweis u. 2.)
    Dr. Bercsényi Cecília területvezető főorvosnál lehet (tel.: 06-34-323-135;