Jelenlegi hely

  1. Címlap

Laboratóriumi asszisztens

Jelentkezési határidő:

2018-06-01

Település:

Budapest

Szervezeti egység:

Donorkivizsgáló Laboratórium

Leírás:

Az Országos Vérellátó Szolgálat Donorkivizsgáló Laboratóriuma

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok:

  • laboratóriumi feladatok ellátása, vérmintából történő vércsoport és virusszerológiai vizsgálatok elvégzése manuális és automata módszerekkel

Elvárások

  • érettségi és középfokú egészségügyi/laboratóriumi asszisztensi képesítés

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny

  • laboratóriumban szerzett gyakorlat (legalább 1 év)

Egyéb információk:

  • folyamatos és /vagy több műszakos munkarendben történő munkavégzés

  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel, határozatlan időre szól

  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint

  • jelentkezési határidő: 2018. június 01.

  • jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal dr. Mosonyiné Kőszegi Andrea laboratóriumi vezetőnél illetve Scheirich Gergely laboratórium vezető helyettesnél lehet (cím: 1113 Budapest, Karolina út 19-21. e-mail:koszegi.andrea@ovsz.hu),scheirich.gergely@ovsz.hu