Jelenlegi hely

  1. Címlap

Jogi és közbeszerzési referens

Jelentkezési határidő:

2018-06-01

Település:

Budapest

Szervezeti egység:

Közbeszerzési és Készletgazdálkodási osztály

Leírás:

 Az Országos Vérellátó Szolgálat pályázatot hirdet

JOGI ÉS KÖZBESZERZÉSI REFERENS

munkakör betöltésére

Feladatok:

·         a közbeszerzési eljárások előkészítésével és lefolytatásával kapcsolatos intézményi feladatok ellátása

·         közreműködés a közbeszerzési terv és az éves statisztikai összegezés összeállításában

·         ajánlati felhívások és egyéb közbeszerzési dokumentumok elkészítése, hirdetmények kezelése (EMIR, KBA, EHR)

·         a közbeszerzésekhez kapcsolódó eljárási cselekmények elvégzése, elektronikus közbeszerzési rendszer (EKR) használata

·         adat- és információszolgáltatási feladatok ellátása (Miniszterelnökség, EMMI, ÁEEK, KEF felé)

·         közbeszerzési és egyéb szerződések, szerződésmódosítások elkészítése, jogi véleményezése

·         közbeszerzési és általános jogi szakvélemény adása

·         szakmai együttműködés a belső szervezeti egységekkel, kapcsolattartás az ajánlattevőkkel

 Elvárások:

·         jogi egyetemi végzettség

·         közbeszerzési eljárások lefolytatásában szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat (elsődlegesen ajánlatkérői oldalon)

·         felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

·         kiváló problémamegoldó készség

·         önálló, pontos munkavégzés

·         magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyt jelent:

·         jogi szakvizsga

·         közbeszerzési szakjogász szakképesítés

·         közbeszerzési referens szakképesítés

A pályázathoz csatolandó:

·         fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél

·         végzettséget, képzettséget, nyelvismeretet igazoló okmányok másolata

·         hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatoknak a pályázat elbírálásához szükséges mértékű kezeléséről

·         erkölcsi bizonyítvány (vagy nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén erkölcsi bizonyítvány bemutatásáról)

Egyéb információk:

·         határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidő kikötésével

·         illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint

·         a pályázat beadásának határideje: 2018. június 01.

·         a pályázat elbírálásának határideje: a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül

·         az állás betölthető: a pályázati eljárást követően

·         az állás betöltője jogszabály alapján köteles vagyonnyilatkozatot tenni, valamint hozzájárulni a nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásához

·         a pályázatokat dr. Baffi István közbeszerzési osztályvezető részére elektronikusan a baffi.istvan@ovsz.hu e-mail címre vagy postai úton a 1113 Budapest, Karolina út 19-21. címre kérjük megküldeni.