Jelenlegi hely

  1. Címlap

Gépjárművezető

Jelentkezési határidő:

2018-08-02

Település:

Budapest

Szervezeti egység:

Gépjárműtechnikai csoport

Leírás:

 Az Országos Vérellátó Szolgálat budapesti telephelyére

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

munkatársat keres

Feladatok:

  • kiszállásos véradások alkalmával személyek és eszközök szállítása

  • sürgősségi vér- és szervtranszplantációhoz kapcsolódó szállítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány

  • érvényes PÁV I. alkalmassági fokozat

  • készenléti ügyeleti kötelezettség miatt Budapest – vagy körzet szerinti lakhely, saját gépjármű

Előnyt jelent:

  • C, E kategóriás jogosítvány

  • legalább 3 év tapasztalat megkülönböztetett jelzésű gépjárművezetésben

Egyéb információk:

  • egyenlőtlen munkaidő beosztás

  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint

  • jelentkezési határidő: 2018. augusztus 02.

  • jelentkezés módja: fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzot Mány Zsolt logisztikai vezető részére kérjük megküldeni az Intézet címére (1113 Budapest, Karolina út 19-21.) vagy elektronikus úton a e-mail címre.