Jelenlegi hely

  1. Címlap

Biológus / orvos

Jelentkezési határidő:

2018-01-20

Település:

Budapest

Szervezeti egység:

NAT Labor

Leírás:

Az Országos Vérellátó Szolgálat

munkatársat keres
új, nukleinsav amplifikációs teszt (NAT) alapú laboratóriumába

Feladatok:
automatákon történő munkavégzés és az ezzel kapcsolatos adatok számítógépes nyilvántartása
validálás
egyéb felelős feladatok

Elvárások:
egyetemi szakirányú végzettség (biológus Msc vagy orvosi diploma)

Előnyt jelent:
immunológiai vagy transzfuziológiai szakvizsga
molekuláris biológiai laboratóriumi gyakorlat

A munkavégzés helye:
Dél-pesti Területi Vérellátó, 1204 Budapest, Köves u. 2-4.

A pályázat benyújtása:
a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
teljes munkaidő, váltott műszakban
illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
jelentkezési határidő: 2018. január  20.
jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az Intézet címén (cím: 1113 Budapest, Karolina út 19-21.) Dr. Pécsiné Dr. Barabás Éva laboratóriumvezetőnél lehet  (e-mail: barabas.eva@ovsz.hu )